Digital foundry протестували різні ssd ps5 в ratchet and clank: rift apart

75

Консолі останнього покоління від sony і microsoft були розроблені з урахуванням можливості модернізації внутрішньої системи зберігання даних. Sony випустила оновлені твердотільні накопичувачі для своєї консолі playstation 5, і в міру збільшення розмірів установки ігор користувачам, ймовірно, буде потрібно збільшити, або збільшити обсяг сховища своїх консолей. Портал digital foundry проаналізував різні твердотільні накопичувачі, встановлені в sony ps5, і розповіли про те, як зміна твердотільного накопичувача може вплинути на роботу консолі.

Digital foundry протестував наступні накопичувачі:

1) найдешевший накопичувач, що відповідає вимогам-western digital sn750 на 250 гб вартістю 55 доларів і швидкістю читання 3200 мб / с;

2) один з кращих ssd-накопичувачів на ринку в даний час-sn850 western digital ємністю 500 гб з рекомендованою ціною 149 доларів і швидкістю 7000 мб / с

3) вбудований ssd ps5 зі швидкістю 5 500 мб / с.

Результати виявилися далекі від того, що можна було б від них очікувати. Відео тестів можна подивитися тут .

Що стосується реальних ігор, то в продуктивності практично не було різниці ні з одним з протестованих дисків. Навіть під час тестування ratchet&clank: rift apart, надзвичайно складної гри для підсистеми зберігання, частота кадрів зовсім не змінилася між протестованими ssd.

Відмінності починають проявлятися, коли справа доходить до ігор з «холодною» завантаженням: більш швидкі диски пропонують кращий і швидкий досвід. У тестах digital foundry для» холодної ” завантаження ratchet&clank: rift apart стандартному ssd ps5 знадобилося сім секунд від натискання клавіші до ігрового меню; більш швидкий sn850 зайняв вісім секунд; для sn750 знадобилося десять секунд-незначна різниця за людськими мірками.

Однак відмінності були набагато більше при перенесенні встановлених ігор між внутрішнім сховищем ps5 зовнішнім ssd. У зв’язку з цим копіювання 60-гігабайтної інсталяції ghost of tsushima на 250-гігабайтний sn750 зайняло сім хвилин. Копіювання тієї ж гри на sn850 зайняло всього 49 секунд. Внутрішній ssd ps5 в цьому тесті продемонстрував продуктивність приблизно на рівні sn750.

Як же все це буде відчуватися при звичайному використанні? якщо вам потрібна максимальна швидкість при копіюванні ігор і ті дві-три секунди різниці при «холодному» запуску ігор дійсно важливі, варто придивитися до високопродуктивного sn850. В інших випадках особливої різниці ви не помітите, тому можна сміливо вибирати краще співвідношення ціна/продуктивність.