Футуристичний електрокар без даху і вікон має запас ходу в 800 км

26

Кілька британських компаній об’єдналися з метою створення першого вітчизняного електрокара з високими показниками автономності. Auraev concept не піде у виробництво і націлений лише на демонстрацію современнихенергоефективних технологій.

Автомобіль aura ev concept став плодом співпраці між компаніяміbamd composites, conjure, astheimer і potenza technologies. Створення здійснювалося за підтримки британського управління по автомобілях з нульовими викидами шкідливих речовин. Результатом стала незвичайна конструкція, що забезпечує отличнууэродинамику, що має ключове значення для подолання каждогодополнительного кілометра на дорозі. Повідомляється, що електрокар здатний проїхати на одному заряді до 800 км.

Корпус aura ev concept виготовлений з легкого композиту на основі натуральних волокон, а завізуальний стиль відповідала комп’ютерна система. Вона запропонувала оптимальні показники на основі гідродинаміки, що дозволяє машині відчувати себе надорозі так само, як рибі у воді. Усередині aura ev concept знаходяться двааккумулятора по 44 квтг, один з яких розташувався на дні, а інший — підкапотом. Розробники ставили перед собою завдання довести, що при управлінні електрокаром можна перестати хвилюватися про необхідність постійного пошуку підзарядки.

Автомобіль оснащений нестандартнимрульовим колесом з самопозиціонирующимся екраном і високотехнологічнимчеловеко-машинним інтерфейсом з 3d-візуалізацією. Присутня функція отслежіваніязаряда за допомогою смартфона, що сигналізує про необхідність підключення до мережі.