Edge зявився блокувальник мультимедійного контенту на базі Flash

223

Від автора: у новій версії браузера Edge реалізований захист від програвання на веб-сторінці будь-якого мультимедійного контенту, створеного на базі технології Flash.

Як повідомляє видання PCWorld, в оновленому браузері Microsoft Edge впроваджена більш досконала система захисту від відтворення мультимедійного вмісту на Flash. Тепер на будь-який веб-сторінці, яка відкривається в Edge, відбудеться повне блокування відтворення flash, якщо цей контент розташований в центральній області вікна.

Новий засіб буде блокувати програвання всіх банерів, відео та анімацію (на базі Flash), які не є частиною ресурсу. Відтворення мультимедійного вмісту відновиться після натиснення користувачем мишею по інтерфейсу елемента.

Популярні раніше плагіни від Adobe, що використовуються для виведення мультимедійного контенту на базі технології Flash, зникають з інтернету. Вони характеризується нестабільною роботою і великою кількістю вразливостей. На зміну Flash прийшов HTML5. Створений на його основі мультимедійний контент позбавлений цих недоліків і підтримується всіма популярними браузерами.

Також повідомляється, що від Flash в червні поточного року відмовиться і Google Chrome. Реклама на основі цієї технології задіює безліч ресурсів пристрою, і тому швидко садить батареї мобільних пристроїв.

Є відомості, що від Flash також збираються «позбутися» Firefox і великі рекламні платформи. Усі вони перейдуть на HTML5.