Хакери перемогли: сервери ігор серії littlebigplanet для ps3 і ps vita відключені назавжди

9

Компанія sony оголосила про остаточне відключення серверів в littlebigplanet 1-3 на playstation 3 і в littlebigplanet на ps vita.

Рішення було прийнято на тлі тривалого простою серверів littlebigplanet, пов’язаного з хакерськими атаками. Через це онлайн в іграх серії працював з перебоями починаючи з середини березня, а в кінці травня був тимчасово відключений.

” ми не сумніваємося, що для багатьох з вас ця новина стане великим розчаруванням, але в кінцевому підсумку це найкращий спосіб захистити спільноту littlebigplanet і допомогти забезпечити безпеку нашого онлайн-середовища. Дякую за те, що залишаєтеся чудовою спільнотою, за вашу постійну любов і всеосяжну підтримку”.

Хороша новина полягає в тому, що з випуском нового оновлення 1.27 розробникам все ж вдалося повернути повний доступ до мережевих функцій littlebigplanet 3 на playstation 4, де гравці як і раніше зможуть завантажувати контент спільноти, раніше створений в littlebigplanet 1-3 на ps3.

Сюжетні режими і dlc з додатковими рівнями в littlebigplanet 1-3 на ps3 також будуть доступні для одиночної або локальної гри, як раніше.