Instagram не дає завантажувати reels: 5 можливих рішень

22

Instagram не дозволяє завантажувати reels? не хвилюйтеся, це проблема, про яку часто повідомляють користувачі, і в більшості випадків вона вирішується шляхом зміни деяких деталей конфігурації. У даній статті ми розповімо про деякі можливі рішення, які допоможуть вам знову завантажувати reels в instagram.

Вийдіть і знову увійдіть в instagram

Якщо проблема в тому, що ваші короткі ролики не завантажуються для їх публікації, і ви виключили, що це проблема з підключенням до інтернету, спробуйте цей простий варіант.

Оскільки це може бути збій програми, переконайтеся, що у вас немає очікуваних оновлень в google play. Цілком можливо, що будь-яка помилка або конфлікт в додатку будуть вирішені за допомогою оновлення.

Але якщо проблема пов’язана тільки з вашим обліковим записом, спробуйте вийти і увійти в свій аккаунт instagram. Іноді цієї дії достатньо, щоб подібні помилки зникли.

Очистіть кеш і дані програми instagram

Інший варіант, за допомогою якого ви можете спробувати виключити будь — які конфлікти в додатку-очистити кеш і дані instagram.

Для прикладу, ми розповімо як це зробити на мобільному телефоні xiaomi. Перейдіть до налаштувань свого мобільного пристрою, знайдіть “програми”>>”усі програми”>>instagram>>”очистити”. Після цього ви знайдете опції “очистити все»і “очистити кеш”.

Майте на увазі, що якщо ви видалите дані, ваш логін і будь-які налаштування програми будуть видалені. Але не хвилюйтеся, ви не видалите жодного відео або фото, які у вас є в instagram.

Видаліть і знову встановіть додаток

Хоча видалення даних програми повинно усунути будь-які помилки або конфлікти, які були створені за допомогою мобільного телефону, ви можете спробувати видалити instagram повністю зі смартфона.

Після видалення програми перевстановіть instagram з google play, як якщо б ви починали з нуля. Цього повинно бути достатньо, щоб виправити будь-які проблеми з дозволами, налаштуваннями або конфліктом оновлень.

Повідомте про проблему в instagram

Якщо з’являються різні помилки у вашому обліковому записі, коли ви намагаєтеся завантажити короткі ролики, і ви вже пробували попередні варіанти, і вони вам не допомогли, тоді варто написати в техпідтримку.

Для цього перейдіть в свій профіль в instagram, відкрийте меню і виберіть «налаштування»>>«довідка»>>«повідомити про проблему». Після цього ви знайдете форму для опису проблеми та навіть надсилання знімків екрана, щоб команда instagram могла допомогти вам вирішити проблему.

Приєднайтеся до бета-програми instagram

Якщо ви вже випробували всі варіанти і вам терміново потрібно використовувати reels для публікації контенту для вашої аудиторії, спробуйте приєднатися до бета-програми instagram. Звичайно, якщо ви згодні з умовами програми бета-тестування.

Якщо ви вирішите перейти на бета-версію, просто зайдіть в play маркет, знайдіть instagram і прокрутіть вниз до опції «візьміть участь в бета-тестуванні». У цьому розділі ви знайдете можливість приєднатися, а також інформацію про умови програми. Майте на увазі, що зміни набудуть чинності через деякий час, тому наберіться терпіння.