Jonsbo представила систему охолодження з турбіною для твердотільних накопичувачів

24

Високошвидкісні твердотільні накопичувачі формату m. 2 можуть істотно нагріватися під навантаженням і тому вимагають додаткового охолодження. Як правило, виробники обмежуються установкою невеликого радіатора для зниження робочих температур, проте на ринку стали з’являтися набагато більш цікаві і продуктивні рішення з активним охолодженням. Один з таких варіантів поповнив асортимент китайської компанії jonsbo, повідомляє prohardver. Модель, що отримала назву m. 2-10, оснащується «турбіною».

джерело зображень: jonsbo

Система охолодження jonsbo m. 2-10 об’єднує в одному корпусі розмірами 76×24,5×70,5 мм радіатор і відцентровий вентилятор. При швидкості обертання 3000 об/хв вентилятор забезпечує об’ємну подачу повітря 4,81 cfm при рівні шуму до 27,3 дб. Гаряче повітря викидається через спеціальний отвір з однієї з торцевих сторін корпусу. Важить вся конструкція 120 г.

Внутрішнє тестування компанії показало, що m. 2-10 здатний знизити температуру контролера накопичувача на 37°c, а чіпів пам’яті на 26°c. Відзначається, що в тесті не розглядалося вплив тепловиділення від відеокарти при високому навантаженні. Цікаво, як конструкція проявить себе в реальних умовах при високому навантаженні не тільки на відеокарту, але і на процесор. Про доступність і вартість jonsbo m. 2-10 інформації поки немає.