Підключаємо свій смартфон до телевізора

25

Під’єднання смартфона до телевізора дозволяє транслювати різний контент гаджета на великий екран. Завдяки цьому у користувача з’являються широкі можливості перегляду контенту-від перегляду фото і прослуховування аудіо до трансляції ігор і фільмів на екран тб. Вашій увазі пропонуються універсальні способи, що дають можливість підключити до телевізора гаджети на найбільш популярних сучасних ос: android, ios і wp. Виберіть зручний варіант підключення і приступайте до перегляду контенту на великому екрані.

Підключення через hdmi

Найбільш простий метод з’єднання смартфона з тб. Потрібно лише мати в наявності кабель hdmi-micro-hdmi. З’єднайте гаджет з телевізором за допомогою згаданого кабелю. У телевізійному меню встановіть hdmi як джерело сигналу.

Після успішного з’єднання можете запускати контент на своєму смартфоні. При цьому телевізор буде дублювати те, що відбувається на телефонному дисплеї.

Функцію дублювання картинки підтримують не всі програми, враховуйте цей факт.

Якщо телевізор нічого не показує, перевірте його налаштування. Як правило, всі налаштування встановлюються автоматично. Якщо цього не сталося, налаштуйте передачу даних самостійно.

Для цього знайдіть в налаштуваннях смартфона меню установок hdmi. Задайте дозвіл і частоту оновлення, з якими може нормально працювати ваш тв.

Якщо на смартфоні немає роз’єму для під’єднання згаданого кабелю, купіть перехідник з microusb на hdmi. Цей кабель приєднується до mircousb-роз’єму смартфона. За допомогою такого конвертера можна буде виконати підключення звичайним hdmi-кабелем.

Бездротове з’єднання

Існує ряд додатків, що роблять можливим підключення смартфона до телевізора без застосування проводів. Такі утиліти є в арсеналі практично кожного виробника тв і смартфонів. Підберіть відповідну для свого smarttv програму і скачайте її в маркеті додатків для використовуваної ос.

Гаджети, що з’єднуються, повинні знаходитися в одній мережі. Складнощів з підключенням не виникне: вам потрібно лише запустити викачаний додаток і слідувати запропонованим інструкціям.

Крім цього, існує надійна і функціональна технологія wi-fi direct. Вона дозволяє безпосередньо з’єднувати гаджети, що підтримують дану технологію, без використання сторонніх утиліт, кабелів і пр.

Підключення за допомогою usb

Сучасні тв оснащуються портами для під’єднання usb-пристроїв. За допомогою такого роз’єму телефон теж можна з’єднати з телевізором, однак це не дозволить дублювати картинку з екрану гаджета – тв розпізнає його просто як флешку.

Для з’єднання досить звичайного usb-mircousb кабелю. Підключіть смартфон до телевізора згаданим кабелем, знайдіть пристрій в меню тб і використовуйте доступний контент на свій розсуд.

Це основні способи, що дозволяють з’єднати з тв практично будь-який смартфон. Крім цього, під кожну поширену мобільну ос створені фірмові програми і доповнення для з’єднання зі smarttv. Чим саме користуватися-вирішувати вам.