Firefox поступово позбудеться підтримки «опальної» технології

200

Від автора: у новій версії Firefox з’явиться захист від прихованого вмісту, створеного на основі Flash. Подібне рішення не тільки підвищить безпеку і відмовостійкість всього додатки, але і значно знизить споживання браузером потужностей системи ПК.

Нова версія браузера, реліз якої відбудеться на початку серпня поточного року, отримає вбудований захист від деяких видів прихованого вмісту, відтвореного за допомогою технології Flash. Про це повідомляється в публікації, розміщеній на офіційному блозі Mozilla.

Відзначається, що за допомогою нового функціоналу блокується тільки той flash-контент, який може бути замінений аналогічними рішеннями, реалізованими засобами стандартного Web API. А також той контент, який навмисно приховано від користувачів.

Фахівці компанії впевнені, що відмову від Flash і використання нових стандартів сайтобудування дозволить підвищити рівень безпеки браузера, зменшити час завантаження веб-сторінок і знизити навантаження додатки на систему ПК.

Це лише перший етап відмови компанії від підтримки Flash в браузері. Але вже завдяки його реалізації відмовостійкість програми підвищиться не менш ніж на 10%.