Реліз android 12 може відбутися 4 жовтня

14

Розробка операційної системи android 12 велася довше в порівнянні з колишніми версіями. Однак, реліз вже не за горами. Головний редактор xda стверджує, що google збирається випустити android 12 aosp (android open source project) 4 жовтня. Це може означати, що в той же день будуть оновлені підтримувані смартфони google pixel.

Якщо терміни вказані вірні, приблизно тоді ж може бути анонсований смартфон pixel 6. Google не стане випускати новий апарат без нової версії android, тому раніше 4 жовтня його можна не чекати. В реальності ж pixel 6 може з’явитися і в кінці жовтня.

Якщо у вас немає смартфона google pixel, швидше за все доведеться чекати появи android 12 досить довго. Одні виробники оновлюють свої пристрої до останньої версії android протягом декількох тижнів, інших доводиться чекати місяцями, у третіх оновлень немає ніколи. Samsung тільки в грудні минулого року почала поширювати оновлення до android 11, через три місяці після релізу. Google доклала зусиль для прискорення поширення оновлень, на зразок проекту treble. І все ж, виробникам як і раніше потрібен час для внесення змін в android під свої користувальницькі інтерфейси і тестування у певних операторів зв’язку.