Робити apple watch series 7 складніше, ніж очікувалося. Запуск відкладуть?

20

Apple зупинила складання розумних годин apple watch series 7 за кілька тижнів до презентації: підрядники компанії зіткнулися з виробничими труднощами. Інсайдери запевняють, що вихід пристрою доведеться відкласти.

Що сталося?

Партнери купертіно, які виготовляють apple watch, зіткнулися з “серйозними проблемами в досягненні задовільних виробничих показників”. Через це збірку довелося призупинити.

Швидше за все, справа в новій конструкції годинника — сьома серія відрізняється плоскими гранями, як в iphone 12. Ще змінився дисплей: додали технологію ламінації, що дозволяє розмістити матрицю ще ближче до захисного скла.

Джерела видання nikkei asia повідомляють, що складнощі могли виникнути через необхідність забезпечення водонепроникності датчика артеріального тиску. Однак марк гурман з bloomberg вважає, що на появу такого сенсора в series 7 «немає шансів».

Швидше за все, годинник почнуть продавати пізніше. Однак покажуть їх, як і очікувалося, одночасно з iphone 13.

А що зміниться?

Головні нововведення-згадані плоскі грані і більш тонкий корпус. Доступні розміри гаджетів зміняться: замість 40 і 44 мм у продажу з’являться 41 і 45 мм.дисплей займе більше простору на фронтальній панелі в процентному співвідношенні, тобто рамки навколо нього стануть компактніше. Також очікуються продуктивний чіп і підтримка ультраширокосмугової технології зв’язку. Ходять чутки про touch id, але їх спростували журналісти bloomberg.

Як apple раніше вирішувала проблеми з виробництвом

Найактуальніший приклад — ipad pro з miniled-дисплеєм. Глобальний дефіцит мікросхем, необхідних для такого типу матриці, змусив компанію перенести старт продажів з квітня на кінець травня. Проте презентація планшета відбулася в строк.

Схожа ситуація сталася з першим поколінням apple watch. Аксесуар представили в 2014 році, але відвантаження за попереднім замовленням стартували тільки в квітні. Джерела в той час повідомляли, що затримка виникла через складнощі у виробництві компонента, що імітує тактильну віддачу.

У 2020 році apple вирішила перенести не дату продажів, а саму презентацію. Так сталося з iphone 12: через пандемію техногігант не зміг почати виробництво вчасно, тому анонс змістили з вересня на жовтень.