Opera отримає стрічку новин, подстраивающуюся під користувача

237

Від автора: в десктопної версії Opera для розробників з’явилася персоналізована новинна стрічка. З її допомогою користувачі можуть відслідковувати публікації своїх улюблених ЗМІ. Про це повідомляється на офіційному ресурсі програмного продукту.

В Opera під ПК з’явилася спеціальна стрічка новин. Причиною запуску нового функціоналу послужили результати досліджень компанії. Завдяки їм вдалося з’ясувати, що сучасний користувач інтернету надмірно «перезавантажений» новинний інформацією. Виходячи з цього розробники Opera вирішили забезпечити десктопну версію браузера зручним функціоналом, що допомагає вибирати користувачеві новини «під себе».

Базовою платформою для нового інструменту стали «Рекомендації», які являють собою тематичну добірку посилань на цікаві ресурси, розташовану на стартовій сторінці браузера.

Стрічка формується на основі історії відвідувань і даних про географічного місцезнаходження користувача. Наголошується, що всі новини у видачі будуть відображатися в хронологічному порядку (найсвіжіші – вгорі). При цьому користувач може змінити спосіб сортування, а також додати в список джерел свої ресурси.

Представники компанії підкреслили, що новинна стрічка – це черговий крок на шляху до підвищення рівня індивідуалізації інтерфейсу функціоналу популярного браузера.