Twitch почав відстеження користувачів, які створюють нові акаунти замість заблокованих

35

Нерідко користувачі, які порушили правила майданчика і були забанені, повертаються на платформу під новим ім’ям. Багато соціальних мереж хотіли б боротися з такими реєстраціями. І, схоже, фахівці twitch придумали, як це зробити.

Тепер на платформі почала працювати нова опція «виявлення підозрілих користувачів». Вона за замовчуванням буде активована на всіх каналах, однак при бажанні її можна буде налаштувати або деактивувати. Також передбачена можливість додавати в неї користувачів вручну.

За словами самих представників стрімінгової платформи, завдання нової функції — виявляти підозрілі акаунти, які були зареєстровані нещодавно. Як відомо, в будь-якій соцмережі свіжостворений аккаунт потрапляє «під підозру» і користується підвищеною увагою алгоритмів. На платформі twitch повідомлення нових користувачів отримають позначку у вигляді спеціального символу. При цьому текст залишатиметься невидимим для всіх, крім авторів каналів.

Серед порушень, за які платформа блокує користувачів — цілеспрямовані переслідування стримерів і рейди ненависті. Останні виглядають як потік образливих повідомлень в чаті конкретного стримера. Новий захід допоможе захиститися від користувачів, які були заблоковані за спам або токсичні повідомлення. Навіть повернувшись під новим ім’ям, вони не зможуть поширювати повідомлення, які суперечать правилам twitch.

” з розмов з авторами і модераторами ми дізналися, що деякі стримери постійно піддаються переслідуванню користувачів платформи. Нова функція вирішить цю проблему”, – прокоментувала елісон хаффман, директор twitch.

Розробники twitch кілька місяців працювали над алгоритмом, який дозволить знаходити певні типи поведінки користувачів і зіставляти їх з обліковими записами, щоб обчислити тих, хто намагається обійти блокування.

Платформа twitch не вперше вживає заходів для захисту своїх користувачів. Раніше вона додала можливість вимагати перевірку телефону та електронної пошти перед відправкою повідомлень в чат. Також представники платформи подавали скаргу до суду сша проти передбачуваних рейдерів ненависті.