У windows 11 з’явиться новий media player з тісною інтеграцією з ос і зручним відтворенням

18

За кілька років ми вже звикли до високої інтеграції додатків на смартфонах під управлінням ос android. Так, багато з них мають пряме підключення до соціальних мереж, куди можна безпосередньо передавати ті чи інші пости, а також виконувати безліч інших завдань. Взагалі досить завести аккаунт в соціальній мережі facebook, що дозволить в кілька кліків реєструватися в більшості існуючих додатків. Точно така ж ситуація і для аккаунта google на смартфоні, який відкриває мало не всі двері. На жаль, але в порівнянні зі смартфонами операційна система windows виглядає застарілою. Відомо, що windows 11 не принесе ніяких революційних змін на цей рахунок. Можливо, вже в ході доопрацювання туди будуть включені ті чи інші можливості інтеграції, але поки на цей рахунок відомо мало. Як повідомляється, деякі кроки все ж робляться.

Відомо, що в новій операційній системі з’явиться оновлена програма media player. Судячи з усього, вона не прийде на зміну вже існуючому стандартному додатку фільми і тб, а стане ще однією корисною утилітою, яку можна завантажити з магазину microsoft store. Повідомляється, що оновлена програма отримає можливість змінювати доріжку відтворення в один клік, налаштовувати відтворення плейлиста у випадковому порядку, а також спростити переміщення по бібліотеці мультимедіа. Схоже, найважливіші функції поки залишилися за кадром, але є і те, що може стати головною фішкою нового програвача. Так, з’явиться інтеграцію з додатком фото (можливо, з іншими мережевими службами).

Взагалі подібних дрібниць в windows 11 безліч. Наприклад, по clock може інтегруватися зі spotify. У годиннику відбувається зворотний відлік у фоновому режимі, а в потрібний момент запускається та чи інша композиція зі spotify. Поки це далеко від можливостей android, але рух на цьому напрямку помітно. Що до microsoft, то першим справа вона зосередиться на підвищенні продуктивності і оптимізації в windows 11. Це дозволить збільшити показники в іграх, а також зробити запуск самої ос ще більш швидким. Критичні зміни з’являться і в магазині додатків. Microsoft хоче збільшити прямі продажі прямо з системи, наслідуючи приклад більш успішних на цьому напрямку мобільних операційних систем. Це означає, що користувачі почнуть все частіше заглядати в microsoft store, хоча раніше задіяли цю функцію одиниці.