Як вибрати плагін для DLE

259

Від автора: вітаю вас, друзі. У цій статті ми з вами поговоримо про плагіни або модулях для DLE. Зі статті ви дізнаєтеся, де знайти модулі для DLE і як вибрати плагін для DLE. Приступимо?

Движок DLE — це в першу чергу новинний або блоговый движок. Тому в даному движку закладена маса функціоналу для організації сайтів даних типів. Однак, скільки б функціоналу не було, нам завжди мало Як вибрати плагін для DLE Рано чи пізно захочеться чогось ще, потрібно якийсь новий функціонал.

У цьому випадку ми змушені будемо писати відсутній функціонал або замовляти його на фрілансі. Однак не поспішайте бігти на біржу фріланса, можливо потрібний нам функціонал вже є і нам буде достатньо лише встановити і налаштувати його. Мова йде про модулях або плагінах для DLE.

Що таке плагін (модуль) для DLE? Це ніщо інше, як додатковий скрипт (програма), яка розширює функціональність движка. Знайти потрібний вам модуль ви можете, звичайно ж, в мережі. Проте в цьому випадку будьте гранично уважні, оскільки автор модуля міг написати в ньому як потрібний код, так і код, який цілком може сприяти подальшому злому вашого сайту.

Тому вибирати плагіни рекомендується насамперед на офіційно сайті в розділі Додаткові модулі.

Як вибрати плагін для DLE

Як бачимо, обирати тут є з чого. Тут можна знайти як нескладні модулі для впровадження соціальних коментарів на сайті, так і модулі для організації повноцінного форуму, який буде інтегрований з вашим сайтом на DLE.

На що варто звернути увагу при виборі модуля. В першу чергу на відгуки інших користувачів. Якщо відгуки позитивні, тоді даний модуль, швидше за все, підійде і вам. Ну і, безумовно, зверніть увагу на сумісність модуля з тією або іншою версією DLE. Якщо у вас версія DLE нижче тієї, яка вказана у вимогах до плагіну, тоді швидше за все плагін не буде з нею працювати. У цьому випадку варто задуматися над оновленням до версії движка.

Ось, власне, і все, що вам варто знати при пошуку і виборі плагіна для DLE. Ну а на цьому я з вами прощаюся. Удачі!