Враження від battlefield 2042 для ps5 – є проблеми

14

Перенесення battlefield 2042 на місяць тепер здається абсолютно зрозумілим, так як сьогодні стартував мультиплеєрний бета-тест шутера.

У беті dice представили карту «космодром», яка розрахована на 128 гравців, і вона по-справжньому масштабна. При цьому рідко виникають ситуації, коли просто біжиш кілька хвилин, щоб знайти хоч одного ворога.

Сеттинг перенісся в 2042 рік, і це зіграло франшизі на руку, так як часовий період виглядає круто. У графічному плані у battlefield 2042 все чудово – на ps5 відмінна картинка при стабільному фреймрейті.

Всю красу псують дійсно часті баги: то двері відкриваються крізь противника, то перед очі починають з’являтися графічні артефакти. Швидше за все, це все полагодять до релізу.

А ось від чого буде складно позбутися, так це від сидять всюди снайперів і загального хаосу. Іноді через велику кількість техніки і безлічі гравців просто складно зрозуміти, що відбуваються – особливо це помітно біля точок захоплення, де зосереджена максимальна кількість бійців.

Ігровий процес буде знайомий всім, хто хоч одного разу запускав battlefield 5 або battlefield v . Фірмова “приземленість” все ще можна назвати великим плюсом, так як після швидких шутерів якась неспішність battlefield 2042 (коли ти не в центрі подій) навіть розслабляє.

З дійсно нового тут є можливість модифікації зброї прямо на ходу, що зрідка дійсно потрібно, замінюють живих людей боти і торнадо. Останнє досить цікава штука, яка вносить різноманітність в ігровий процес.

На жаль, в беті доступний лише режим «захоплення», матчі в якому тривають по годині. Хоча протягом усього матчу відбуваються різні, досить різноманітні події, по одному режиму складно судити про всю гру. Зараз battlefield 2042 бачиться як хороший мультиплеєрний шутер з проблемами, від яких dice потрібно позбутися.