Як купити квартиру

11-14-2018

Как купить квартиру
Крім того, в нових будинках нові комунікації, сучасні планування, і що важливо, нормальні сусіди. Хоча, і з квартирами в новобудовах Львова . Далеко не всі будинки вводяться в експлуатацію в обіцяні терміни, а частина не добудовується або не вводиться в експлуатацію взагалі. Однак зараз, на первинному ринку нерухомості, у вже зданих в експлуатацію будинках ще є невеликий вибір квартир від забудовника.
Також хочемо вам порекомендувати купить квартиру во Львове цены
Сьогодні є набагато більш цікаві пропозиції! Нові комплекси швидко ростуть в місті Львові . Забудовники вибирають для них місця розташування так, щоб транспортна доступність була не гірше, ніж у спальних районів столиці.

Житлові будинки зводяться з червоної цегли з зовнішнім утепленням. Земля під будівництво викуплена у власність кооперативу, будує і обслуговуючого комплекс, отримані всі необхідні дозвільні документи! Від метро до нас ідуть 17 різних маршруток. Чотири житлових будинки у комплексі вже введені в експлуатацію! Ведеться будівництво п’ятого, у який можна інвестувати без істотного першого внеску і з вільним графіком платежів! На квартири в зданих будинках, так само надається розстрочка до 3-х років. Всього в комплексі буде дев’ять будинків і дитячий сад. У 10-ти хвилинної доступності є: школа, дитсадок, поліклініка, ринок, банк, пошта, аптека, супермаркет, спорткомплекс з басейном і фітнес залом та готельно-розважальні комплекси.