За словами розробника metroid prime, дев’ять місяців кранча до запуску здавалися “маршем смерті”

14

Колишній розробник retro studios детально розповів про труднощі, через які він і його команда пройшли, щоб вчасно завершити роботу над оригінальною metroid prime в 2002 році.

Кранч – на даний момент гаряча тема в розробці відеоігор. Процес, в якому студія та її співробітники невпинно працюють над тим, щоб гра відповідала заздалегідь встановленим цілям і датам випуску. Хоча це проблема, яка була піднята зовсім недавно, вона залишалася проблемою протягом десятиліть.

На це нещодавно звернув увагу майк вікан, колишній співробітник retro studios. Під час своєї появи на kiwi talkz вікан розповів про дев’ять пекельних місяців, які він і інша частина команди, що працює над metroid prime, пройшли, щоб забезпечити своєчасний запуск першої 3d-гри в серії. Вікан описує дев’ять місяців до виходу prime як “марш смерті”.

«у мене було два рази, коли я був там по 48 годин поспіль з однією годиною сну, а потім пару раз по 36 годин ”

— розповів вікан.

Передбачалося, що команда буде працювати над грою цілодобово і без вихідних протягом дев’яти місяців до її запуску. До того часу, коли prime нарешті з’явився на ринку, кілька членів команди, які працювали над ним, були готові піти, включаючи вікана. Ось тоді і втрутилася nintendo.

«nintendo зрозуміла, що відбувається, вони прийшли і взяли на себе управління компанією ”

— сказав він.

Майкл келбо з nintendo of america очолив retro studios, і цю посаду він займає досі. Практика роботи різко покращилася після того, як nintendo купила retro, і вікан каже, що, хоча криза все ще відбувалася, вона була мінімальною в порівнянні з дев’ятьма місяцями до prime.

Триваюче очікування metroid prime 4 повинно довести, що кранч цілком може піти в минуле для retro. Nintendo поспішає над наступною грою серії, коротко згадавши про неї на початку цього року. Це ще більше послабило тиск на команду prime 4, анонсувавши metroid dread. Гра, яку розробляли більше десяти років, розповість нову історію самус, коли вона вийде в наступному місяці.