Завантажити hills of steel (мод: багато грошей) на андроїд

30

hills of steel (мод: багато грошей) – захоплюючий танковий екшен побудований на фізиці водіння і руйнування ігрових елементів і техніки. Тут вам належить управляти танками, які будете відкривати в міру набору досвіду. Для гри доступні різні локації з самими закрученими ландшафтами і перешкодами. Беріть свого першого залізного монстра і вирушайте мочити ворогів.

По початку в грі hills of steel на андроїд буде доступний лише один танк, на ньому ви навчитеся грати і зрозумієте сенс геймплея. Далі, за знищення ворогів і якісні бойові дії, ваш персонаж почне отримувати бойовий досвід і ігрову валюту. За досвід будуть видаватися звання, відкриватися нові локації і види бойової техніки.

Кожна машина унікальна. Є як важкоброньовані, так і легкі танки. До кожного потрібно знайти підхід, адже геймплей буде помітно відрізнятися. Будь-який ваш танчик потрібно постійно покращувати, адже складність гри буде поступово наростати. Ставте більш потужні гармати, покращуйте броню, підвищуйте потужність двигуна і ні хто, вас не зможе зупинити. Здобудьте звання генерала і позмагайтеся з друзями в тактиці і умінні вести війну.