Творець серії назвав тривалість god of war: ragnarok

14

Один з творців франшизи god of war повідомив, що наступна гра серії, яку багато хто називає god of war: ragnarok , може тривати до 40 годин.

Хоча гра явно виявиться набагато тривалішою в порівнянні з попередницею, неясно, чи буде потрібно на проходження настільки багато часу. Можливо, стільки піде на завершення всіх квестів, а не тільки основної сюжетної лінії.

Про потенційну тривалість god of war: ragnarok повідомив девід яффе, який був режисером оригінальної god of war і прямого сиквела. Незважаючи на те, що яффе більше не працює на playstation або santa monica studio, він сказав, що близькі до розробки сказали йому, що продовження хіта 2018 року буде набагато більше.

Я чую від людей, які в курсі, що гра триває 40 годин. Вони націлені на 40 годин ігрового процесу. Я не знаю, чи є час на досягнення платинового трофея або це середній час проходження [основного сюжету].

Якщо god of war: ragnarok якимось чином триватиме 40 годин, це, безумовно, буде набагато довше в порівнянні з останнім релізом santa monica studio. Згідно how long to beat, god of war 2018 року проходиться в середньому за 21 години, а на повне виконання всіх активностей потрібно близько 32 годин.