Завантажити zank remote premium-remote for android tv box (повна версія) на андроїд

84

zank remote premium – мабуть краще додаток для андроїд телевізорів (android tv) і приставок (tv box), яке потрібно для зручного управління вище перерахованими гаджетами, використовуючи ваш смартфон і wi-fi з’єднання. Тобто перед нами повноцінний пульт з величезним функціоналом, який набагато зручніше стандартних.

Використовуючи свій телефон ви можете управляти стандартно мишкою на телевізорі, переміщаючи її кнопками, або ж використовуйте дуже класну опцію “повітряна миша”, тобто робіть рух смартом, а курсор на телеке буде повторювати всі ваші дії. Крім того є повноцінна клавіатура, розумна навігація, передача файлів, включення і виключення екрану і контролювання гучності.

Для роботи необхідно буде одноразово налаштувати і сполучити ваші пристрої, для цього встановіть утиліту на смарт і та телевізор, а потім слідуючи вбудованої відео інструкції зробіть необхідні кроки. В опціях є багато корисних параметрів, де ви можете погратися і домогтися необхідної точності руху курсора, його швидкість, протестувати голосовий пошук і так далі.