Анонсована star ocean: the divine force для ps5, ps4, xsx, xone і рс

29

Видавництво square enix і розробник tri-ace представили starocean: the divine force для playstation 5, playstation 4, xboxseries x|s, xbox one і рс. Гра вийде в 2022 році і продовжить розвиток культової франшизи star ocean , що народилася всередині 90-х років, в результаті відходу зі студії wolf team (нині bandai namco tales studio) трьох ключових «гравців». Вони також охопили деякі напрацювання, тому перші випуски talesof і star ocean так схожі між собою. Детальніше дивіться в наших матеріалах тут і ось тут .

Цього року серія star ocean відзначає своє 25-річчя, на честь якого і вирішили випустити новий проект. Що нам обіцяють?по-перше, динамічні битви, відсутність випадкових сутичок, здатність персонажів до польоту по локаціях і нападу на ворогів своздуха, а також більш різноманітне дослідження світу, ніж впрошлих частинах. Події гри, традиційно для серії, об’єднаютьфентезі і наукову фантастику, представивши історію від імені двоперсонажів. Це не дивина, в star ocean: the second story вже були клод сі. Кенні і рена лэнфорд. Розробники відзначають, чтосюжет буде нелінійним, рішення гравця вплинуть на його розвиток

Головні герої нової гри — капітан торгового космічного корабляреймонд і принцеса-лицар летиція, що виросла на недорозвиненойпланете. Доля зведе цих абсолютно різних людей, що вийшли з різних з розвитку і знань світів. За дизайн персонажів знову буде відповідати художник акіман. Він же працював над дизайном героїв в star ocean: integrity and faithlessness і серії streetfighter .