Бізнес теми для WordPress – 15 кращих

248

Від автора: по суті, веб-сайт-це ваш другий дім, тільки в інтернеті. Так що вкрай важливо, щоб бізнес вкладав великі гроші в цю сферу, щоб зовнішній вигляд сайтів не викликав сумнівів професійності.

Приміром, консультанти повинні передавати свої знання і досвід, а корпоративні сайти створюють відчуття впевненості. Адвокатам потрібно запропонувати весь спектр своїх послуг, і веб-сайти зі спеціальними віджетами, стилізованими під дані послуги відмінно справляються з поставленим завданням. Хтось працює в PR, і їм необхідно показати своїх кращих клієнтів з відмінними відгуками, що чудово підходить для слайдера.

Основний посил в тому, що добре спроектований, професійний сайт може принести величезну користь власнику малого бізнесу. І як для веб-дизайнера, для вас основне завдання полягає в тому, щоб створити якісний веб-сайт для замовника вчасно і вклавшись у бюджет. Використання бізнес тим для WordPress одне з кращих рішень. Код таких тем чудово написаний, вони мають надійні функції і гнучкий дизайн. Дані теми вимагають створення окремого сайту.

Функції тем WordPress з високою продуктивністю

На сайті ThemeForest величезний вибір самих останніх тем для WordPress з самих різних категорій. Діапазон тем величезний, від бізнесу до правової тематики; від музики до садівництва; від корпоративних сайтів до маркетингових. Саме тому дуже важливо зрозуміти, яка WordPress тема найкращим чином підходить вашої компанії.

Без применшення ви зіткнетеся з воістину величезним вибором опцій, що може викликати певні труднощі при виборі найкращої теми для вашого веб-сайту. Щоб дати вам зрозуміти, на що дивитися при виборі теми, я склав список з найбільш потрібних функцій в якісних WP темах:

Конструктор сторінок

Слайдери

Контактні форми

Настроювані опції

Віджет відгуків

Портфоліо

Галереї

Список послуг та/або віджети

Адаптивний макет/оптимізація під мобільні пристрої

У по-справжньому кращих темах, таких як представлені нижче, повинні бути представлені дані функції. Так що можете з упевненістю брати будь-яку з цих надійних тим, налаштовувати її під потреби вашого проекту і працювати на ній сайт, який моментально вплине на вашу компанію (або компанію вашого клієнта)!

Ми склали список самих затребуваних і популярних WordPress бізнес тим з сайту ThemeForest. Тут представлені лише теми, які пройшли випробування часом, які постійно підтримуються авторами.

Бізнес теми для WordPress – 15 кращих

У статті наведено теми, що становлять топ продажів. Це лише невелика колекція того, що професійні веб-дизайнери завантажують на сайт ThemeForest щотижня.

Кращі бізнес теми для WordPress

Тепер, коли ви знаєте, які основні функції повинні бути в хорошій теми, давайте поглянемо на топ 15 з сайту ThemeForest, щоб ви могли вибрати собі найбільш підходящу:

1. Avada – Найбільша купується бізнес тема для WordPress

Avada – найбільш продавана на даний момент тема з сайту ThemeForest, яку завантажили понад 200 000 разів. Її можна використовувати з будь-яким типом сайту, тему також прозвали «швейцарський армійський ніж» серед WP тим. Налаштовуйте все що хочете, чіпати код абсолютно не потрібно. Тема йде разом з drag-and-drop конструктором Fusion, WooCommerce інтеграцією, адаптивним дизайном, MegaMenu, генератором шорткодов і слайдером Fusion. Повна підтримка і постійні оновлення.

Бізнес теми для WordPress – 15 кращих

2. Enfold — User-Friendly бізнес тема для WP

Enfold – сама user-friendly тема з доступних на даний момент з безліччю зручних у використанні функцій. Тема йде з предзаданным контентом, численними демо, адаптивним макетом, двохвилинній установкою, drag-and-drop редактором макета, retina-ready графікою, простий в освоєнні панеллю адміністратора, підтримкою WooCommerce і WPML, SEO оптимізацією, слайдшоу, підтримкою Gravity Forms, повною документацією, уроками і т. д.

Бізнес теми для WordPress – 15 кращих

3. uDesign – Адаптивна корпоративна тема WordPress

uDesign – ще одна з найбільш продаваних тим, корпоративна, адаптивна під мобільні пристрої WP тема з величезним набором опцій налаштування, як для початківців, так і для професіоналів. Разом з темою ви отримаєте drag-and-drop конструктор сторінок, понад 2000 шрифтів, безлімітні палітри кольорів, а також підтримку плагіна WooCommerce. Тема оптимізована під SEO і швидкість роботи. Після покупки ви отримуєте ексклюзивний доступ до форуму підтримки, окремого фахівця і регулярні оновлення.

Бізнес теми для WordPress – 15 кращих

4. The7 – Налаштування WordPress тема для бізнесу

The7 – ще одна дивна тема, яку рекламують як найбільш персоналізовану. Після покупки в вашому розпорядженні виявляються понад 630 варіантів створення будь-якого дизайну для будь-якого виду бізнесу, який ви можете собі уявити. З темою йдуть дизайн майстер, Visual Composer для створення drag-and-drop макетів, а також доступ до бібліотеці дизайнів, яку можна використовувати прямо з коробки. Також в The7 є підтримка WooCommerce, портфоліо, пости формату медіа альбом, SEO оптимізація, оновлення і повна підтримка.

Бізнес теми для WordPress – 15 кращих

5. Jupiter – Багатоцільова бізнес тема для WordPress

Jupiter – багатоцільова і адаптивна WP тема, яка завдяки drag-and-drop інтерфейсу дозволяє швидко і легко створювати сайти. В основу теми покладена блискавична швидкість. Також ви отримаєте більше 50 шаблонів, що дозволяє відразу розгорнути свій сайт. Адміністративна панель проста в управлінні, але в той же час потужна. В адмінці ви знайдете кастомайзер стилів хедера, кастомайзер фонів і т. д. В комплекті також йдуть Edge Slideshow, понад 100 елементів і 230 стилів, 18 стилів хедера і тони безкоштовних аддонов.

Бізнес теми для WordPress – 15 кращих

6. BeTheme – Популярна WP тема для бізнесу

BeTheme – ще одна дуже популярна і адаптивна тема на даний момент. З темою йдуть понад 180 готових шаблонів з установкою в 1 клік, Muffin Builder 3, а також інтуїтивний, простий у налаштуванні дизайн, за допомогою якого можна створювати самі різні макети. З темою ви отримаєте 20 стилів хедера, численні варіанти налаштувань, Mega Menu, паралакс прокручування, фонове відео, генератор шорткодов, one-click генератор скінів, завантажувач шрифтів, необмежену кількість типів меню і багато іншого.

Бізнес теми для WordPress – 15 кращих

7. Karma — Надійна бізнес тема для WordPress

Karma – ще одна воістину комплексна тема з автоматичними оновленнями, підтримкою, інтуїтивними варіантами дизайну і елегантним мінімалістичним стилем, яка підходить і новачкам і професіоналам. З темою йдуть 30 різних колірних схем і Visual Composer, плюс до цього тема адаптивна і оптимізована під SEO і WPML. Присутня підтримка WooCommerce і Gravity Forms. Тема пропонує масу способів настройки, від кастомних віджетів і до преміум слайдерів.

Бізнес теми для WordPress – 15 кращих

8. Modernize – Сучасна бізнес тема для WordPress

Modernize, як можна очікувати з назви, сучасна тема з drag-and-drop конструктором сторінок, повним набором параметрів макета, кастомным типом постів, макетами під блозі колонки, а також вбудованим Layer Slider. Тема WP підтримує WooCommerce і локалізацію на інші мови, а також оптимізовано під SEO. У наборі йдуть шорткоди, кастомні опції дизайну, таблиці тарифів (цін) і багато іншого.

Бізнес теми для WordPress – 15 кращих

9. Inovado – Гнучка бізнес тема для WP

Повністю адаптивна, retina-ready і вкрай гнучка WP тема. Inovado спроектована так, щоб бути супер швидкою і з поліпшеним юзабіліті, що робить процес створення сайтів інтуїтивно зрозумілим і простим. З темою ви отримаєте Mega Menus, понад 500 Google Fonts, кілька дизайнів хедера, преміум слайдери, підтримку WooCommerce, кастомні типи постів, користувальницький CSS і локалізацію на інші мови.

Бізнес теми для WordPress – 15 кращих

10. Total – Багатофункціональна бізнес тема для WordPres

Total повністю відповідає своїй назві і пропонує багатий досвід і набір функцій, як для старих дизайнерів, так і для нових. Тема адаптивна, в ній є drag-and-drop конструктор сторінок, і її можна налаштувати під ваш контент – з або без втручання у код. Укупі також йдуть Visual Composter, LayerSlider 5, Slider Revolution і Templatera. Також забезпечена підтримка WooCommerce, bbPress, Contact Form 7, а також маси демо з установкою в один клік.

Бізнес теми для WordPress – 15 кращих

11. DynamiX — Динамічна корпоративна WordPress тема

Коли мова заходить про додаткові функції, які ви використовуєте по розуму, DynamiX дійсно дуже динамічна. Тема WP адаптивна і підтримує WooCommerce і BuddyPress, а також з нею йдуть Slider Revolution, Visual Composer, живий кастомайзер, портфоліо з фільтрами і установка в один клік – все це забезпечує відчуття дійсно швидкої установки. Тема повністю готова до перекладу і оптимізована під SEO, підтримує необмежену кількість скінів, кілька сайтів та багато іншого.

Бізнес теми для WordPress – 15 кращих

12. Sterling – Різнобічна бізнес тема для WP

Sterling – чергова тема нашого топа найбільш продаваних, яка чудово підходить під бізнес сайти. Тема адаптивна і побудована на базі простого фреймворку, з-за чого можливо безліч варіантів компонування макета. Також вона сумісна з WPML і WooCommerce, плюс з темою йдуть 3D CU3ER і плагін Layer Slider, повна документація, доступ до підтримки і відео уроки. Також підтримується маса шортколов, що в рази полегшує стилізацію сайту.

Бізнес теми для WordPress – 15 кращих

13. 3Clicks – Гнучка корпоративна тема для WordPres

3Clicks чергова хороша бізнес тема з повною адаптивністю, конструктором сторінок, підтримкою WooCommerce і ще безліч опцій налаштування. Приміром, вам на вибір надається 9 різних скінів, безлімітні колірні схеми, а також вбудоване MetroMenus. Також підтримуються кастомні типи постів, дуже потужна адміністративна панель. Тема оптимізована під SEO і швидкість завантаження сторінок.

Бізнес теми для WordPress – 15 кращих

14. Alyeska – Багатоцільова WordPress тема для компаній

У Alyeska елегантний, але в той же час гнучкий дизайн, підходить тим, хто хоче створити корпоративний веб-сайт. Тема WP адаптивна і retina-ready, в комплекті йдуть безліч варіантів відображення і 225 фонових зображень, що дозволяє створювати саме той вигляд, який ви хочете. Тема забезпечена повною підтримкою, оновленнями, а також інструкцією по швидкій установці, щоб ви змогли одразу ж у ній працювати.

Бізнес теми для WordPress – 15 кращих

15. Blue Diamond – Розумна WordPress тема для бізнесу

Остання зі списку WP тим це Blue Diamond, «розумна», адаптивна тема з повним інструментарієм, який вам потрібен для створення ідеального бізнес сайту. У комплекті йде конструктор сторінок, Layer слайдер, безліч макетів, жива зміна колірної схеми, локалізація і багато іншого. Тема оптимізована під SEO і локалізацію, а також володіє просунутої панеллю адміністратора, яка полегшує налаштування.

Бізнес теми для WordPress – 15 кращих

3 поради, які допоможуть вам створити кращу WordPress тему для бізнесу

Вибирайте правильну WP тему

Правильна тема може як допомогти, так і зламати ваш сайт. Або принаймні, почніть сам процес «з тієї ноги». Однак якщо ви не знайомі з дизайном, це може бути трохи складно. Хороший спосіб почати вибір дизайну це проглянути якомога більше сайтів в своїй області. Записуйте елементи дизайну, які вам сподобалися. Великі хедеры? Многоколоночные макети? Багато порожнього простору? Пройдіть по посиланню і запишіть все, що вам сподобалось.

Потім зайдіть на WordPress themes і читайте в описі тим, що з вашого списку. Ви повинні пам’ятати елементи дизайну, які ви записали в попередньому параграфі, але також необхідно вирішити, які функції вам потрібні для створення вашого сайту. Плануєте додавати тонни контенту? MegaMenu буде дуже гарною ідеєю. Хочете додати галерею? Тоді хорошим вибором буде тема з слайд шоу, слайдерами і вбудованим lightbox.

Також перевірте, що ви спланували ваш сайт, щоб він відповідав вашим бізнес-цілям. І нарешті, дивіться, хто створив тему з вашого списку. Будь-яка обрана вами тема повинна бути створена розробником з хорошою репутацією на ThemeForest.

2. Правильно встановлюйте тему

Після того, як ви вибрали тему, дуже важливо правильно її встановити. Також вам варто знати, що дуже зручно спершу встановити тему на localhost повністю налаштувати її і тільки потім вивантажувати на цей сайт. Також відмінна ідея-це створити дочірню тему.

3. Відповідають своєму бренду

Нарешті, під час додавання прикрас і налаштувань вкрай важливо бути послідовним у поданні бренду своєї компанії. Використовуйте професійні дизайни логотипів і хедеры. Створіть переконливу біографію компанії і чесно пишіть про свої послуги.

Сьогодні ви обрали собі надійну і міцну WP тему!

Процес створення корпоративного або бізнес сайту спершу вас може збентежити, але маючи на руках правильну WordPress бізнес тему, ви зможете створити найкращий веб-сайт для своєї компанії (або компанії вашого клієнта) без зайвого головного болю.