Чутки: battlefield 2042 створювалася як королівська битва

12

Відкрите бета-тестування battlefield 2042 завершилося. Протягом нього гравці писали свої відгуки в соціальних мережах і на форумах і скаржилися на внесені зміни, такі як видалення класів і додавання оперативників. За словами інсайдера тома хендерсона (tom henderson), вся справа в тому, що спочатку battlefield 2042 була королівською битвою.

Джерело: electronic arts

У twitter хендерсон написав: “теорія про те, що battlefield 2042 спочатку створювалася королівською битвою, вірна. Хоча я не впевнений, [на якому етапі] розробки вона була змінена на більш традиційну battlefield. [розробники] надихалися call of duty, але apex [legends] була великим джерелом натхнення».

In other news, the theory that #battlefield2042 started as a battle royale is true, although i’m not sure how far in development it was changed to a more “traditional” battlefield. The inspiration from cod was there, but apex was a big inspiration.

– tom henderson (@_tom_henderson_) october 12, 2021

Навіть якщо це правда, невідомо, в який момент змінився напрямок розробки. До того ж, як повідомляється, оперативники були натхненні аналогічними з call of duty: modern warfare.

Нещодавно electronic arts і dice представили тизер режиму hazard zone, який являє собою комбінацію ідей hunt: showdown і escape from tarkov. Його подробиці розробники обіцяють розкрити завтра, 14 жовтня.

Battlefield 2042 вийде 19 листопада на пк, xbox one, xbox series x і s, playstation 4 і playstation 5.