Читерів в battlefield 2042 будуть банити без попередження і блокувати по залізу

18

Розробники зі студії dice розповіли про ряд ініціатив, спрямованих на підтримку доброзичливої атмосфери в ігровому співтоваристві battlefield 2042 , а також про декілька ключових способах боротьби з читерами і шахраями.

Перш за все стало відомо, що для виявлення і блокування нечесних гравців нова частина battlefield буде покладатися на популярний сервіс easy-anti cheat , який використовується в apex legends і багатьох інших багатокористувацьких іграх. Оцінити роботу eac геймери зможуть вже в ході майбутнього бета-тестування.

Крім того, dice заявила, що у випадку з читерством студія дотримується політики “нульової терпимості”. Це означає, що чітери в bf2042 будуть отримувати перманентний бан без будь-яких попереджень або відсторонень. Оскільки battlefield 2042 підтримує функцію кроссплея, блокування на одній з платформ не дозволить грати в шутер на інший.

Бан за чіти може наздогнати раптово і призведе до викидання недобросовісного гравця з гри. Забанені користувачі згодом зможуть оскаржити санкції проти себе за допомогою служби підтримки ea help . У dice також є інструменти для блокування по ip і заліза в разі необхідності, що повинно відлякати від повторних порушень.

Battlefield 2042 також буде повідомляти гравців про те, що команда по боротьбі з шахрайством отримала ваш рапорт на чітера і прийняла проти нього відповідні заходи. Dice заявила, що боротьба з читерством-це те, над чим вона продовжить працювати після релізу.

Шутер стартує з розвиненою системою звітності, що дозволяє всім гравцям повідомляти про широкий спектр деструктивних і небажаних дій прямо з гри. Ви зможете сповіщати dice про випадки читерства і експлойтах, образи в голосових або текстових чатах, неналежних нікнеймах, харассменті і навіть “саботажі ігрового процесу”.

Крім того, гравці bf2042 також зможуть відключати чати, як індивідуально, так і для команди, і блокувати окремих користувачів.

Для творців режиму battlefield portal будуть передбачені засоби адміністрування, що дозволяють їм забороняти будь-яким гравцям брати участь у всіх поточних і майбутніх активностях, які вони створюють.

Запуск battlefield 2042 відбудеться 19 листопада .