Гравці back 4 blood просять розробників надати більше способів боротьби з порушниками ігрового процесу

36

У популярній темі, опублікованій на сабреддіті back 4 blood користувачем bigmagic_1, міститься лаконічне прохання: “заради всього святого, будь ласка, дозвольте нам голосувати і викидати гриферів (гравці, мета яких перш за все нашкодити іншим гравцям на сервері заради свого задоволення)”. Користувачі описують ситуацію, коли один гравець в кооперативній місії затримував просування всієї команди, відмовляючись увійти в безпечне приміщення, потім не давав команді виконати критично важливе завдання, поки всіх не вбили зомбі, і навіть прямо нападав на товаришів в ближньому бою.

Користувачі reddit приєдналися до запиту в коментарях, назвавши гриферство в back 4 blood особливо неприємним. Хоча кілька користувачів відзначили, що відключення кроссплея при грі на пк, схоже, допомогло, приписавши деяких з найгірших порушників гравцям, які отримали back 4 blood безкоштовно на xbox game pass і тому менше вклалися в гру.

Хоча в бета-версії гри back 4 blood, що вийшла влітку, в меню була включена опція видалення таких гравців, в той час ця функція працювала некоректно. У релізній версії гри вона була повністю видалена. Ви все ще можете повідомити про гравців, які навмисно поводяться як придурки, але це не дасть їх негайного видалення з гри.