Кріс хемсворт повідомив, що зйомки фільму “тайлер рейк: операція з порятунку 2” почнуться найближчим часом

17

У продовженні бойовика від netflix хемсворт знову зіграє роль тайлера рейка – найманця з чорного ринку, якому доручено захистити сина міжнародного боса злочинності. Доля рейка залишилася неясною в кінці першого фільму, але оскільки він повертається в другій частині, ми можемо припустити, що все закінчилося не так вже й погано. Режисер сем харгрейв також повертається в якості режисера сиквела.

“величезна перемога для @extractionfilm на taurus world stunt awards”, – написав хемсворт в instagram.

величезне спасибі і привітання неймовірній команді каскадерів за те, що вони поставили себе на кін, зробивши для фільму цей величезний успіх. Скоро почнуться зйомки продовження, і хочете вірте, хочете ні, воно буде ще більше і ще більш погане, ніж перший фільм. Залишайтеся з нами, щоб побачити більше хаосу!.

Фільм “тайлер рейк: операція з порятунку”, який став найпопулярнішим оригінальним фільмом netflix в історії, заснований на графічному романі”сьюдад”. Роман був написаний ентоні і джо руссо в співавторстві з анде парксом і проілюстрований фернандо леоном гонсалесом.

Минулого року продюсер і сценарист джо руссо в інтерв’ю виданню collider розповів про можливість створення цілого кінематографічного всесвіту “рейка”: “ми працюємо над створенням всесвіту фільмів, які потенційно могли б досліджувати деяких інших персонажів з першого фільму і деяких нових персонажів і побачити більше взаємодії між ними”.