Оновлення для rufus, утиліти для запису образів iso, дозволяє легко ігнорувати системні вимоги windows 11

14

rufus – відмінна утиліта для запису образів iso. Вона працює з безліччю операційних систем, має невеликі розміри і виконує свою роботу ефективно і без суєти.

В останній бета-збірці rufus 3.16 представлений новий «розширений» режим установки для windows 11 , який дозволяє налаштовувати установку на етапі запису iso, щоб по суті відключити деякі дратівливі системні вимоги для останньої ос microsoft.

Зокрема, це оновлення дозволяє ігнорувати потребу в tpm 2.0, secure boot і мінімальні вимоги до 8 гб системної озу. “розширений” режим все ще знаходиться в бета-версії, тому ви не знайдете його на головній сторінці завантаження, але ви можете завантажити його з github.

Після того, як ви завантажили бета-версію, візьміть iso-образ windows 11 як звичайно, і ви зможете вибрати розширену установку windows 11 в поле «параметр образу».

Після створення завантажувального usb-накопичувача в звичайному режимі вам не доведеться турбуватися про те, чи має машина, на якій ви її встановлюєте, підтримку tpm 2.0, secure boot або достатньо пам’яті.