Прийдешній fairphone 4 5g здався на зображеннях і розкрив характеристики

10

Завдяки недавнім даним про сертифікацію wi-fi alliance стало відомо про те, що до випуску готується нова версія модульного смартфона fairphone. Тепер в мережі з’явилися рендери і ключові специфікації моделі, що отримала назву fairphone 4 5g.

Androidauthority.com

Інформація виявилася на одному з швейцарських сайтів порівняння товарів-тепер можна скласти уявлення не тільки про характеристики, але і про зовнішній вигляд і навіть кольорах корпусів пристроїв. Зокрема, відомо, що будуть випускатися темно-сіра і зелена версії.

Виявилося, що у смартфона присутня досить широка рамка в нижній частині екрана, а зверху є каплевидний виріз для селфі-камери. На тильній розташований блок з потрійною камерою у вигляді деформованого трикутника. Примітно, що сканер відбитків пальців ззаду відсутній.

Опубліковані і деякі характеристики. Так, fairphone 4 5g повинен отримати 6,3-дюймовий дисплей, дозвіл якого поки невідомо. Смартфон оснащений 6 гбайт оперативної пам’яті і 128 гбайт пзу, є і дорожча модель з 256 гбайт. Нарешті, модуль камер включає 48-мегапіксельний основний сенсор, можливо, той же, що використовується в fairphone 3 plus.

Androidauthority.com

Fairphone виділяються не тільки високою ремонтопридатністю, а й особливим підходом до виробничого процесу, що передбачає неухильне дотримання прав робітників і відмова від використання мінералів, здобутих і проданих в зонах військових конфліктів.

При цьому смартфони виходять досить дорогими. Зазначено, що версія fairphone 4 5g на 128 гбайт буде коштувати близько 694 доларів, тоді як попередній варіант fairphone 3 plus без підтримки 5g коштував близько $555. Поки невідомо, коли і де відбудеться реліз нової моделі. Попередні версії були переважно націлені на європейський ринок.