Релізний трейлер і запис ігрового процесу пригодницької rpg kitaria fables

13

У зв’язку з виходом пригодницької rpg kitaria fables playstation 5,xbox series, playstation 4, xbox one, nintendo switch і pc (steam)видавець pqube і студія twin hearts опублікували релізний трейлер.також канал nindie spotlight опублікував відео, що демонструє перші шістдесят хвилин ігрового процесу. Вартість гри вplaystation store становить 1429 рублів (до 9 вересня для передплатників playstation plus діє знижка в розмірі 20 %), в microsoft store — 20 доларів, ав eshop — 1 799 рублів.

Kitaria fables-це чарівна пригодницька rpg сфермерством і можливістю створення предметів!

У вашому розпорядженні будуть меч, лук і книга заклинань. Боріться з темрявою, яка загрожує світу! спускайтеся в підземелля, шукайте скарби і ресурси, розвивайте свою ферму і вирощуйте продукти.співпрацюйте з сусідами з вашого села, щоб виготовити нове обладнання.

  • вітаємо вас в кітарії, мирній землі, де донедавнього часу панувала гармонія. Дика природа навколо села постала надто агресивна, і імперія звернулася до вас: ви повинні знати, що відбувається, і захистити жителів.
  • бої в реальному часі. Боріться холодною зброєю, стріляйте з лука і винаходьте нові заклинання. Обирайтепредустановки, які підходять вашому стилю бою. Винаходьте магічні заклинання, виготовляйте зброю і броню, які стануть в нагоді вам в грі.
  • вивчайте стародавню магію. До вас в руки потрапить стараякнига заклинань. Скористайтеся нею, щоб вивчити давним-давнозапрещену імперією магію і отримати перевагу в битві!
  • побудуйте власний будинок у селі по. Кітарія повнадружелюбних (і не дуже доброзичливих!) мешканець. Познайомтеся з друзями і виконуйте їх прохання. Чим міцніше ви подружитеся сновими знайомими, тим більше нагород отримаєте за розвиток відносин!
  • збирайте ресурси, виготовляйте предмети з фермерства! у кітарії є безліч ресурсів, коториенепременно вам знадобляться! вбивайте монстрів і отримуйте нагороди, саджайте насіння і доглядайте за сходами, збирайте матеріали і руду, щоб виготовити потужну зброю, міцну броню і зброю.
  • локальний спільний режим. Виконуйте завдання водиночку або разом з другом! подвійте свою міць і використовуйте гнучку систему бою kitaria fables, щоб сильні сторони кожного гравця доповнювали один одного.