Samsung Galaxy S10 може позбутися сканера райдужної оболонки

254

Компанія Samsung хоче додати сканер відбитків під екран і технології тривимірного розпізнавання в смартфони Galaxy S10.

Про це пише південнокорейське видання The Bell. Компанія не замовляє у своїх постачальників сканери веселкової оболонки для нових смартфонів.

Замість них смартфони можуть використовувати систему особового розпізнавання, а також нові сканери відбитків всередині екрану. Зараз апарати Galaxy мають сканер відбитків на зворотному боці корпусу, до чого користувачі вже звикли. Однак, по мірі росту розмірів смартфонів працювати з ними стає все менш зручно, особливо якщо вибирати невдале розташування сканерів, як на Galaxy S8.

Samsung йде по слідах Apple, яка в минулому році в iPhone X представила систему тривимірного особового розпізнавання. Конкурент Face ID не з’явився в Galaxy S9, замість цього там були анимоджи під назвою AR Emoji.

Зараз Samsung спільно з Mantis Vision розробляє алгоритм тривимірного особового розпізнавання.The Bell пише також, що Galaxy S10 може мати екран 5,8 дюйма, а модель Galaxy S10 Plus 6,2 дюйма, як і у нинішнього покоління пристроїв.

Південнокорейський сайт Electronic Times стверджує, що можуть бути випущені три моделі, дві з яких будуть з екранами 5,8 дюйма. В одного з цих апаратів буде одиночна задня камера, в іншого подвійна. Найбільший смартфон може отримати потрійну камеру.

Джерело: http://ipguard.org.ua/