Старий Яндекс.Вебмастер буде закритий протягом декількох місяців

250

Від автора: Яндекс.Вебмастер переходить на новий API. При цьому старий варіант інтерфейсу більше не буде підтримуватися, оскільки обидві версії не сумісні між собою. Про це повідомляється на офіційному ресурсі сервісу.

Вебмастер запускає свіжий програмний інтерфейс. Стара версія API не буде підтримуватися, так як вона не сумісна з новою. Виходячи з цього, команда сервісу настійно рекомендує всім користувачам платформи як можна швидше перейти з другої версії API 3.0.

Як повідомляється на офіційному блозі Вебмастера, для спрощення переходу на новий програмний інтерфейс доступний у двох варіантах: у форматі XML (більш традиційний) і у форматі JSON.

Найближчим часом підтримка другого API буде повністю припинена. В результаті чого зупиниться оновлення всіх змінних показників. Планується, що повне відключення старого інтерфейсу відбудеться вже в цьому місяці.

Також протягом кількох місяців буде припинена робота застарілої версії сервісу, оскільки перенесення основного функціоналу на «свіжий» варіант платформи вже завершено. Точні терміни закінчення роботи старого Вебмастера і підтримки другої версії API не називаються.