У мережі з’явилася геймплейний ролик тактичного шутера ready or not

30

Про гру давно вже не було нічого чутно, останні новини пов’язані з грою полягали в тому що незалежна студія void interactive почала співпрацю з видавництвом team17, але в мережі з’явився запис геймплея альфа-версії тактичного шутера від першої особи ready or not

Ready or not запропонує гравцям максимально реалістичне занурення в буденні будні бійців спеціального бойового призначення. Вам належить ліквідувати терористів, проводити рейди на бази наркокартелів і звільняти заручників. Проводити операції можна буде, як в одиночному, так і кооперативному режимі. Для виконання складних операцій спецназу гравцям буде надано великий арсенал реально існуючого озброєння і спецзасобів.

У void interactive приділили велику увагу реалізації правил проведення операцій і створенню суворої, але справедливої системи оцінки успіхів гравця. Для консультацій залучалися співробітники правоохоронних органів з усього світу. Все, що стосується стрільби, виконано на небаченому раніше рівні реалізму: змодельовані балістичні характеристики, динаміка рикошету, опір кевлара і бронепластин, а також розрив і імпульс куль.

Дати релізу у проекту все ще немає.