Як створити сайт

4-6-2019

І починати треба не з вивчення html-кодів і мов програмування, а з того, що для початку треба позбутися страху перед незнайомою справою. І в цьому ми Вам обов’язково допоможемо! Коли Ви дочитаєте цю статтю, Ви зрозумієте, що веб-дизайн можна освоювати і без знання HTML і СЅЅ.

Рекомендуємо почитати про розкрутку сайту тут

За допомогою движка Jimdo Ви зможете створити свій перший сайт. Причому можна сконструювати навіть повноцінний ВЕБ-портал, а не трьохсторінкову інтернет-візитку!

Ми не тільки пропонуємо Вам оволодіти майстерністю самостійного створення сайтів, ми хочемо зруйнувати міфи, які давно супроводжують вебмастеринг!

Судіть самі:

МІФ ПЕРШИЙ

Створити сайт самостійно можуть тільки програмісти.

Не згодні. Ми на практиці покажемо, що створити сайт самостійно можна без навичок web-програмування і знання HTML і CSS. Ми розповімо і покажемо, як зібрати сайт з готових блоків конструктора Jimdo. По-правді кажучи, конструктор “Лего” складніше буде!

МІФ ДРУГИЙ

Для придбання якісного інтернет-магазину потрібні великі кошти.

А зовсім ні! Хочете мати власний магазин з необмеженою кількістю товару, з урахуванням його складування і відвантаження, з пошуком товарів і взаємодією з покупцем. Це все можливо і реально. Приходьте до нас на тренінг – підете з власним супермаркетом!

МІФ ТРЕТІЙ

Для підтримки та управління ресурсом необхідно тримати штат співробітників.

Ага… Як же… При створенні сайту самостійно, завдяки нашому тренінгу, Ви побачите, як просто можна управляти контентом, організовувати рекламні розсилки, ділитися новинами. І Вам при цьому не потрібні ні менеджер з продажу, ні секретар, ні фахівець з реклами.

МІФ ЧЕТВЕРТИЙ

За апгрейд сайту треба платити програмістам.

Аж ніяк. На сайті, створеному за допомогою конструктора Jimdo, ви зможете хоч цілодобово вносити зміни і доповнення. При бажанні можна оперативно поміняти навіть зовнішній вигляд сайту. Для цього підійде будь-який комп’ютер, підключений до мережі. Вам навіть не доведеться замовляти оптимізацію сайту для мобільних пристроїв. Оптимізація сайту для смартфонів відбувається автоматично!

МІФ П’ЯТИЙ

Для розкрутки сайту потрібні знання і досвід.
А зовсім ні! Ми розповімо, як зробити щоб Ваш сайт швидко знаходився пошуковими роботами, а не бовтався десь на задвірках всесвітньої павутини.

І зробити вам це буде просто, тому що можливості SEO оптимізації вже закладені в конструктор Jimdo. Результати будуть видні навіть після 30-денного безкоштовного прогону свого сайту.

Звичайно-ж цей веб-конструктор має і безкоштовну і платну версію.

Хочемо відразу відповісти на питання «а в чому ж переваги платного пакету Jimdo в порівнянні з безкоштовним?»

Ну, по-перше, на Ваших сайтах не буде реклами Jimdo. А в звільнене поле можна вставити власний блок новин, власний блок реклами, форум, або ще що-небудь корисне.

По-друге, Ви отримуєте власний домен в сегментах com, info, org, net та інших.

По-третє, у вас буде вже від п’яти Гігабайт до нескінченності дискового простору (в залежності від пакету).

По-четверте, у Вас буде повна статистика відвідувань з можливостями його аналізу.

У п’ятих, Ви отримуєте готові інструменти SEO-оптимізації свого ресурсу.

І нарешті, ви отримуєте безперебійний динамічний хмарний хостинг (!!!)

Крім того, бажаючі організувати власний інтернет-магазин отримають можливість розміщувати необмежену кількість товарів та користуватися платіжними системами без оплати відсотків з обороту магазину (пакет JimdoBusiness).