З resident evil 4 vr виріжуть певний контент, включаючи деякі репліки і анімацію

22

resident evil 4 vr – це повний рімейк класичного хоррору від capcom , але у віртуальній реальності. Але деякі речі залишилися позаду, оскільки facebook підтвердила, що деякі діалоги та анімація були видалені для сучасної аудиторії.

Зокрема, з resident evil 4 vr видалили деякі навідні на роздуми діалоги, пов’язані з ешлі грем, дочкою президента, яку доручено врятувати леону кеннеді. Це включає рядок іншого персонажа, луїса, що відноситься до тіла ешлі. Крім того, ви не зможете подивитися під спідницю ешлі під час певних ділянок гри, а відповідна анімація була видалена.

У заяві представника facebook говориться:

«oculus studios, armature і capcom тісно співпрацювали у створенні ремастера resident evil 4 з нуля для vr. Це включає в себе іммерсивне оточення і графіку з високою роздільною здатністю. Вона також включає в себе окремі зміни діалогів у грі та анімації, які, на нашу думку, оновлять resident evil 4 для сучасної аудиторії».

Також в resident evil 4 vr не включає режими assignment ada, mercenaries і separate ways. У заяві представник facebook підтвердив, що ці режими не були включені в vr-версію resident evil 4, але не уточнив, чому було прийнято рішення виключити їх. Всі три режими можна розблокувати після проходження основної історії resident evil 4 один раз.