Acer представила серію» зелених ” пристроїв vero

12

Асортимент техніки acer поповнили споживчий ноутбук aspire vero, модель бізнес-класу travelmate vero і міні-пк veriton vero mini. При їх виробництві використовувався перероблений пластик, а самі “зелені” пристрої бренду проектуються таким чином, щоб їх можна було легко розібрати. Цей підхід спрощує процес ремонту або модернізації портативних пк, збільшуючи термін їх служби.

Acer aspire vero оснащений 15,6-дюймовим ips-дисплеєм з роздільною здатністю full hd. Ноутбук побудований на базі процесора intel core з графікою intel iris xe і працює під управлінням windows 11 pro. Набір інтерфейсів новинки включає два порти usb type-a, один usb type-c і модуль wi-fi 6. Підтримка технологій acer trueharmony і acer purifiedvoice з інтелектуальною функцією шумозаглушення забезпечує високу якість звуку під час відеоконференцій.

Acer travelmate vero побудований на базі intel core i7 11-го покоління в зв’язці з 16 гб оперативної пам’яті ddr4 і твердотільним накопичувачем ємністю 1 тб. Лептоп оснащений модулем tpm, що забезпечує безпеку корпоративного рівня, а також замком kensington lock для захисту від крадіжки.

Не менш важливим доповненням до безпеки новинки стало комплексне рішення acer proshield plus з функцією шифрування даних, а також вбудовані в windows 11 pro засоби біометричної ідентифікації.

Крім ноутбуків, acer представила міні-пк veriton vero mini з процесорами intel core vpro. Новинка отримала програмні інструменти acer office manager і acer control center, завдяки яким системні адміністратори можуть з легкістю управляти всім комп’ютерним парком компанії. Залежно від конфігурації міні-пк поставляється з модулем wi-fi 6 (802.11 ax) або wi-fi 6e (802.11 ax) на додаток до масиву usb-портів, включаючи usb 3.2 gen 2 type-c.

Ще однією новинкою компанії став» зелений ” монітор acer vero br277 з роздільною здатністю full hd і технологіями acer visioncare, comfyview і bluelightshield для зменшення інтенсивності шкідливого синього світла і зниження навантаження на очі. Яскравість монітора може бути знижена до 15% для роботи в темряві.

Вартість новинок серії acer vero становить: