Доступні смартфони samsung отримають захист від вологи в 2022 році

36

Згідно з даними південнокорейського видання theelec, компанія samsung додасть захист від вологи в смартфони galaxy початкового і середнього рівня в 2022 році. Таким чином компанія має намір зміцнити свої позиції на ринку доступних пристроїв, де лідирують такі китайські гіганти, як xiaomi і oppo.

Джерело зображення: samsung

Повідомляється, що таке рішення дозволить samsung не тільки зробити свої смартфони більш привабливими для споживачів, але і спростити процес виробництва задньої кришки пристроїв, а також знизити вартість цієї деталі. В даний час захист від вологи доступна тільки у флагманських рішеннях samsung, таких як смартфони galaxy s21, і в обмеженій кількості моделей високого і середнього рівня. За даними theelec, galaxy a33, запуск якого очікується в січні, стане першим доступним смартфоном компанії, захищеним від попадання вологи всередину корпусу.

Джерело зображення: onleaks

Поки невідомо, яким рейтингом вологозахисту зможуть похвалитися доступні смартфони samsung. Нагадаємо, що пристрої серії galaxy s21 захищені від пилу і вологи за стандартом ip68, який дозволяє їм бути стійкими до пилу, бруду і піску, а також занурення у воду на глибину до 1,5 метра на термін до 30 хвилин.