Завдяки оновленню схеми розрахунку ТІЦ сайтів виріс на 300%

273

Від автора: в результаті зміни схеми розрахунку ТІЦ в Яндексі значення цього показника у багатьох ресурсів значно зросли (у кілька разів). Про це повідомляють багато вітчизняні вебмастера.

З-за оновлення алгоритму підрахунку тематичного індексу цитування його показники у багатьох ресурсів Рунет різко зросли. Причому мова йде про збільшення ТІЦ в кілька разів. Наприклад, з 280 до 900.

Вчора на офіційному ресурсі Яндекса для вебмайстрів з’явилася коротка публікація, повідомляє, що 8 червня був запущений оновлений алгоритм підрахунку ТІЦ. У новій версії використовуються інші методи оцінки посилальної маси ресурсів. При цьому багато хто з старих сигналів були повністю видалені.

У публікації наголошується, що в результаті апдейта значення індексу у багатьох ресурсів могли змінитися. Але це ніяк не вплинуло на «загальну картину»: більш авторитетні сайти мають великі показники ТІЦ.

Постояльці з форуму Searchengines.guru відзначають, що «добре» піднялися показники індексу у новинних сайтів, індексовані в Яндекс.Каталозі (на 50-90%). Наприклад, з 3400 до 6000.