Месенджер Telegram запустив нову версію Bot Platform

245

Від автора: Telegram випустив оновлену платформу для свого месенджера, яка надає більш розширені можливості інтеграції «живих» програм. Про це повідомляється на офіційному ресурсі сервісу.

Мессендже Telrgtam запустив другу версію Bot Platform. Вона надає розробникам розширені можливості для створення ботів. Завдяки їй користувачі зможуть спілкуватися з «розумними» додатками за допомогою заздалегідь підготовленого набору команд, які будуть виводитися внизу вікна діалогу.

Нові боти «вміють» самостійно знаходити і пересилати мультимедійний контент, запитуваний користувачами під час спілкування. Для демонстрації нових можливостей в Telegram запущено декілька тестових ботів. Наприклад, для пошуку музики( @music) і відео в YouTube (@youtube).

Крім цього боти, створені на основі оновленої платформи, можуть редагувати вміст власних повідомлень, які здійснюються під час спілкування з користувачами. З’явилася функція запиту та використання місця розташування користувача для виведення інформації про знаходяться поруч організаціях, кафе, ресторанах та іншого.

Перша версія Bot Platform була запущена влітку минулого року. Тоді команда месенджера повідомляла, що для створення «повного» бота розробнику потрібно всього кілька годин. Нагадаємо, що наш ресурс нещодавно запустив власний канал в Telegram.