Google: тримати редиректи активними необовязково

350

Від автора: редирект на нову версію сторінки можна видаляти відразу після індексування її Google. Про це розповів представник пошукової системи Гері Илш, відповідаючи на питання вебмастера в Twitter.

Гері Илш повідомив, що редирект на нову веб-сторінку можна видалити відразу після аналізу її пошуковим роботом Google. При цьому фахівець підкреслив, що краще залишати «перехід» між сторінками активним довше, але це не є обов’язковою умовою. Якщо це важко реалізувати, то видалення редіректу після індексування нового контенту пошукачем ніяк не позначиться на показниках ресурсу.

Після проходу краулера на веб-сторінці та обробки аналізу результатів сканування у видачі з’явиться новий адресу. При цьому стара посилання зникне з результатів пошуку, і в майбутньому буде ігноруватися Google.

Раніше інженер відділу компанії, який відповідає за якість пошуку, Джон Мюллер рекомендував всім вебмайстрам тримати активним 301 редирект на протязі 6-12 місяців, поки Google повністю «не зрозуміє», що ресурс переїхав на новий домен.