Процесори intel tiger lake продемонстрували найшвидшу експансію в мобільному сегменті

24

Щоб прочитати текст вступної промови глави intel патріка гелсінгера (patrick gelsinger) на квартальній конференції, можна було і не чекати появи стенограми на сайті seeking alpha, оскільки цю частину виступу компанія intel виклала на своєму корпоративному сайті одночасно з презентацією і прес-релізом.

джерело зображення: intel

Всі ці матеріали в сукупності дозволили з’ясувати, що для компанії intel експансія 10-нм мобільних процесорів tiger lake виявилася найшвидшою в сегменті. Тільки за попередні три місяці вони вже встигли прописатися в 30 моделях ноутбуків 13 різних марок, а всього з початку року було випущено понад 70 млн процесорів даного сімейства.

Не приховує intel і успіхів у розширенні асортименту серверних процесорів. Випускаються по 10-нм технології процесори xeon серії ice lake-sp з моменту анонса в квітні встигли розійтися тиражем більше одного мільйона штук. Тільки в четвертому кварталі буде відвантажено один мільйон таких процесорів. Нарешті, представлені цієї осені процесори sapphire rapids почнуть серійно випускатися в наступному кварталі.