Вимірювання швидкості інтернету через адресний рядок браузера

301

Від автора: Google запустив функцію миттєвого вимірювання швидкості інтернету для користувачів США, яка запускається з адресного рядка браузера. Про це повідомляють представники компанії.

Минулого місяця в Мережі з’явилися чутки про те, що Google готує до запуску сервіс миттєвого вимірювання швидкості інтернет-з’єднання. Сьогодні ці «домисли» виправдалися. Компанія повідомила, що на території США почав працювати подібний функціонал.

Для отримання результату користувач набирає в адресному рядку браузера коротку команду. Після чого система пошуковика вимірює пропускну здатність використовуваного каналу.

Багато експертів галузі відзначають, що подібний функціонал важко назвати інноваційним, оскільки реалізований вже на багатьох спеціалізованих сервісах. Але легкодоступність варіанти від Google зробить його популярним серед аудиторії і підвищить «комфортність» пошукової платформи в цілому.

Як повідомляють представники корпорації, в найближчому майбутньому функція «миттєвого» вимірювання пропускної здатності каналу з’явиться і в інших країнах. Нагадаємо, що тестування подібного сервісу на початку поточного року проводив Bing, але поки даний функціонал не став доступний для всіх.