Витік: у нову god of war закладено приблизно 40 годин контенту

16

Враховуючи сучасні ціни на aaa-ігри, особливо, в російському регіоні, де вони вже при перекладі в долари майже зрівнялися з американським регіоном, питання кількості контенту в цих самих іграх стоїть як ніколи гостро. Зрештою, мало кому хочеться віддавати мінімум 3 500 рублів за «стрілялку» на один вечір. У випадку з новою god of war, до якої поки неофіційно прикріплюють підзаголовок ragnarok, даної проблеми не буде.

Днями геймдизайнер оригінальної god of war девід яффе в своєму офіційному подкасті повідомив, що з надійних джерел йому відомо, що в нову гру серії закладено контенту приблизно на 40 годин проходження. На жаль, яффе не знає, йдеться тільки про головну сюжетну лінію, про проходження з усіма сторонніми завданнями або ж зовсім проходження на видобуток всіх трофеїв. Ризикнемо припустити, що мова все ж йде про другий варіант (для першого занадто довго, для третього — мало).

Нагадаємо, що нову god of war офіційно відклали до наступного року. Сподіваємося, що що-небудь новеньке про даний проект розкажуть в цей четвер, 9 вересня, в рамках великого заходу playstation showcase.