WhatsApp запевняє своїх користувачів, що їм не потрібно боятися витоку даних

203

Критика на адресу Facebook з приводу витоку конфіденційних даних не вщухає. На її тлі турбуватися за збереження особистої інформації починають і користувачі інших платформ.

WhatsApp заспокоює користувачів

Щоб хоч якось знизити градус напруженості в інтернет-співтоваристві, сервіс миттєвих повідомлень WhatsApp запевнив своїх клієнтів, що їм точно нічого боятися: їх листування як і раніше захищені наскрізним шифруванням, у третіх осіб (включаючи самих розробників програми) немає можливості читати повідомлення, переглядати відправляються файли і прослуховувати дзвінки.

Щоб заспокоїти бізнес-клієнтів, WhatsApp опублікував нову сторінку в розділі FAQ, де пояснив, як працюють механізми безпеки сервісу. Це рішення компанія прийняла через кілька тижнів після того, як співзасновник WhatsApp Брайан Ектона закликав своїх передплатників у Twitter до видалення Facebook-акаунтів.

У нас є наскрізне шифрування і печеньки

Всі повідомлення і дзвінки, що здійснюються через WhatsApp, захищаються наскрізним шифруванням. Це означає, що переглядати інформацію можуть тільки відправник і одержувач”, – пише компанія у новому розділі FAQ “Наскрізне шифрування бізнес-повідомлень”. Даний вид шифрування застосовується в основному додатку WhatsApp з квітня 2016 року. Пізніше він став частиною додаткового месенджера для малого бізнесу WhatsApp Business. Коли компанія зайнялася його розробкою, стало ясно, що привернути увагу до нової платформи не вдасться, поки на ній не буде забезпечений належний рівень безпеки та конфіденційності.

Але шифрування не гарантується користувачам бізнес – версії

Однак незважаючи на те, що сполучення між компаніями та їх клієнтами зашифровано, WhatsApp не гарантує користувачам бізнес-месенджера повної конфіденційності. Сервіс зазначає, що доступ до enterprise-аккаунту можуть мати відразу декілька представників компанії.

“В даному випадку забезпечити конфіденційність листування можуть тільки співробітники тієї фірми, з якою ви маєте справу”, – пояснює WhatsApp. – “Зв’яжіться з ними, щоб уточнити деталі їх політики, якщо у вас є які-небудь питання”.

Джерело: http://fastping.com.ua/