Юсеф фарес заявив, що краще отримає “кулю в коліно”, ніж додасть nft в свою майбутню гру

23

Ексцентричний і, як наслідок, улюблений в середовищі гравців геймдизайнер юсеф фарес (a way out, it takes two), відомий своїми заявами, які не зовсім поєднуються з сучасною ігровою індустрією, знову порадував громадськість. У бесіді журналістів з фаресом була порушена набирає популярність, але при цьому вкрай негативно сприймається гравцями тема nft-контенту у відеоіграх. З’ясувалося, що геймдизайнер поділяє думку більшості: фарес заявив, що «краще отримає кулю в коліно», ніж додасть даний контент в свій майбутній проект.

На думку фареса, створювати ігри, основною метою яких є вичавлювання грошей з гравців — в принципі неправильний підхід, і ще гірше, коли заради надприбутків розробники починають міняти пристрій гри.

Варто відзначити, що згадка nft зараз рівнозначно чорній мітці для гри. Так, ubisoft з її платформою quartz вже відчула на собі народний гнів, а gsc game world, що задумала додати nft в s. T. A. L. K. E. R. 2, на тлі народних хвилювань змушена була оперативно відмовитися від цієї задумки.

Простіше кажучи, з nft треба почекати. У наш час все, що пов’язано з «криптою», зі зрозумілих причин, зустрічає виключно негативний відгук громадськості.