За рік в Однокласниках знайшли дір на загальну суму в 1 млн. рублів

185

Від автора: в рамках реалізації спільного проекту з HackerOne керівництво «Однокласників» виплатила стороннім розробникам за знайдені вразливості винагороду на загальну суму більше мільйона руб.

Вітчизняна соціалка «Однокласники» підвела підсумки роботи програми виплат винагород за знайдені «діри» у мобільного та десктопної версії ресурсу. Згідно з опублікованими даними за рік, соціальна мережа виплатила користувачам за виявлені вразливості понад 1 млн. крб.

Всього від учасників проекту було отримано близько 1330 повідомлень про знайдені баги, але тільки 167 були визнані фахівцями компанії серйозними уразливими. З липня минулого року у проекті взяли участь понад 140 розробників.

Згідно з правилами проекту, винагорода виплачується «хакеру» тільки в тому випадку, якщо знайдена «діра» в системі ресурсу є серйозною уразливістю, що впливає на безпеку і працездатність всієї соцмережі. У публікації наголошується, що середня величина винагороду за виявлену помилку склала близько 20 тис. руб.

Даний проект був запущений Mail.ru Group за підтримки сервісу HackerOne навесні 2014 року. Саме через цю авторитетну «хакерську» платформу відбувається все взаємодії між сторонніми розробниками та фахівцями компанії. А також виплати за встановлені «діри».