Алгоритми машинного навчання позбавлять Instagram від спаму

247

Від автора: для боротьби з інтернет-тролінгом Instagram використовує технологію машинного навчання. З її допомогою система ресурсу «навчитися» розпізнавати тролів по особливостям їхніх реплік в спамових коментарях.

Instagram використовує алгоритми машинного навчання для боротьби з тролінгом. Вже зараз завдяки застосуванню інноваційної технології система соціальної платформи успішно перехоплює весь спам, який інтернет-тролі публікують на сторінках знаменитостей. Таким чином захищені акаунти Кім Кардашьян, Тейлора Свіфта, Каньє Уеста та інших відомих персон.

При блокуванні алгоритми Intagram перехоплюють репліки, в яких спамери «обливають брудом» і ображають імена відомих людей. Планується, що з часом ефективність даного функціоналу буде підвищуватися за рахунок вдосконалення самих алгоритмів, їх самонавчання і накопичення даних.

Як зазначив представник соціальної платформи, команда розробників Instagram націлена на створення засобів, здатних захистити акаунти знаменитостей від спаму, публікації в яких супроводжуються великою кількістю коментарів. За рахунок використання алгоритмів, що навчаються самі Instagram сподівається значно зменшити кількість спаму в соціальній мережі.