Апдейт Пінгвіна не є причиною різких коливань видачі

237

Від автора: зміни позицій ресурсів у видачі, помічені зарубіжними веб-майстрами минулої п’ятниці, не пов’язані з оновленням Penguin. Про це повідомив представник Google.

Останні коливання пошукової видачі Google, які були помічені закордонними «продвиженцами» і веб-майстрами, ніяк не пов’язані з оновленням алгоритму Penguin. Це підтвердив інженер відділу якості пошуку компанії Джон Мюллер під час останньої відеоконференції.

Нагадаємо, що наприкінці минулого тижня іноземні фахівці галузі зафіксували кардинальні зміни в пошуковій видачі Google. В результаті чого позиції багатьох ресурсів різко впали. Хоча до цього вони стабільно ранжирувалися пошукачем на цих відмітках».

Тоді на тематичних форумах більшість вебмайстрів висловлювали думку, що причиною такого «грубих» коливань результатів пошуку може бути або очищення видачі від спаму, або оновлення одного з основних алгоритмів.

Відповідаючи на запитання одного з seo-фахівців, Мюллер зазначив, що Google постійно здійснює апдейти пошукових результатів. А також, що останні коливання видачі не є наслідком оновлення Penguin. При цьому причину падіння позицій сайтів він так і не озвучив.