Італійці випустили «царський» телефон на честь інавгурації російського президента

196

Відома люксова марка Caviar розробила серію унікальних кнопкових «царських» телефонів iPhone X. Їх випуск приурочений до дня інавгурації російського президента Володимира Путіна.

Дороге задоволення

Розкішні новинки «царської» серії італійського бренду нічим не поступаються знаменитому Vertu. А новий Caviar Inauguration Diamond перевершує по розкоші всі інші моделі. Гаджет випускається всього в семи примірниках, що символічно, адже дата інавгурації якраз припадає на 7 травня.

Шестикутний корпус із золота 750-ї проби прикрашений 95 діамантами і вставками з натуральної шкіри червоного кольору. Задня стінка апарату доповнено золотий гравіюванням з зображенням герба країни та орденом «За заслуги перед Вітчизною» з девізом «Користь, честь і слава». Внизу на задній панелі спеціальним шрифтом викладено назва «Росія». Написи на кнопках телефону оброблялися ручним способом.

Ціна одного примірника становить «всього лише» близько 2 млн. рублів.

А можна всіх подивитися

Італійський бренд представив гаджети в декількох дизайнах – моделі кнопкових апаратів серії Caviar Tsar і зразки на основі iPhone X.

«Царську» серію відрізняє шестикутна форма корпусу, виступає як символ імператорської меча Російської держави, що перебуває у Державній Збройовій палаті. Екран «Цар-телефонів» покритий сапфіровим склом, а модифікації представлені в двох дизайнах: класичному із золота і натуральної шкіри – Caviar Tsar Gold і титановому варіанті – Caviar Tsar Titanium.

Також виробник випустив ще одну дизайнерську варіацію – Caviar Tsar Heritage (Heritage в перекладі означає «Спадщина»). Цей апарат прикрашений двоголовим орлом і гравіюванням у національному стилі. Ще одна модель – Caviar Tsar Heritage Red виготовлена зі спеціального композитного каменю червоного кольору, а Caviar Tsar Heritage Gold відповідно назві покритий золотом.

Що стосується технічних параметрів серії Caviar Tsar, то телефони мають 32 Гб внутрішньої пам’яті, підтримує 2 сім-карти, оснащені 8 МП камерою, записувальної файли у вирішенні 280 x 720, роздільна здатність – 320х240, батарея: 1200 Mah.

Ціна починається від 200 тис. рублів.

CAVIAR iPhone

Дизайн серії, присвячений Росії і президенту, представлений також на CAVIAR iPhone. Пристрій являє собою унікальний погляд на техніку і на те, як може виглядати топовий розкішний телефон. CAVIAR iPhone поєднує технічні параметри Apple iPhone і ювелірний талант італійських майстрів.

В оформленні корпусів моделей на базі iPhone X також представлена тема російської державності і влади – герб, напис «Користь, честь і слава», така обробка у вигляді геометричного малюнка кремлівської стіни.

Вартість апарату починається від 258 тис. рублів.

Телефони Caviar збираються вручну. При цьому майстри використовують дорогий ексклюзивний матеріал – золото, титан, карбон, червоне дерево, діаманти, натуральна шкіра. Кожну деталь прагнуть довести до досконалості. З цієї причини випускаються партії виробляються обмеженим тиражем, підкреслює ексклюзивність гаджета.

Джерело: http://pcforsage.com.ua/