Мобілізація всесвітньої павутини зростає з кожним роком

221

Від автора: мобілізація світового інтернету зростає. У цьому році велика частина користувачів відвідує Мережу за допомогою гаджетів. Про це свідчать результати статистики від компанії Zenith Optimedia.

Рекламна компанія Zenith Optimedia опублікувала результати власних досліджень активності інтернет-аудиторії. Згідно з даними досліджень, у цьому році користувачі більше часу проводять часу в Мережі, використовуючи для цього мобільні гаджети. За статистикою кожен користувач щодня проводить в мобільному інтернеті більше 80 хв, а в десктопної – всього 36 хв.

Відзначається, що найбільш «мобілізованою» є Азіатсько-Тихоокеанська частину планети. Її жителі проводять в мобільному інтернеті близько 73% від усього часу перебування в інтернеті. Друге місце займає Північна Америка з показником «мобільності» в72%.

Загальний час знаходження користувача в інтернеті в 2016 зросте майже на 28%, а тривалість «десктопних» сеансів зменшиться більш ніж на 15%.

У звіті Zenith Optimedia зазначається, що в цьому році також різко впала популярність і інших медіа. Наприклад, «споживання» телевізійних продуктів знизилося на 1,5%, друкованих видань – на 6,1%, зовнішньої реклами – на 0,8%.
При цьому TV все ще залишається самим популярним медіа. На перегляд телепередач люди витрачають щодня в середньому 177 хв, а на відвідування інтернету – всього 111.