NVIDIA хоче використовувати штучний інтелект, щоб усувати розмиті обєкти в наших знімках

264

Смартфони є кращим пристроєм для зйомки серед користувачів, так як мають вражаючі камери, які можуть знімати відео з високою роздільною здатністю.

Незалежно від того, наскільки сильно ви намагаєтеся зробити ідеальний знімок, ви ніколи не застраховані від зовнішнього чинника, здатного зіпсувати композицію. Розмиття об’єктів і осіб людей в зображеннях є найбільш поширеною проблемою мобільної фотографії. NVIDIA вважає, що технології з штучним інтелектом зможуть запропонувати необхідне рішення цієї проблеми

Компанія розробила унікальний алгоритм, який дозволяє перетворити ваш старий відеокліп з розмитими особами в Slow-Motion шедевр.

Комп’ютерна програма здатна конвертувати таким чином, що додаються кадри після фактичної зйомки відео. Так досягається ефект Slow-Motion. Тести показують, що на даному етапі система може виконувати ці операції при швидкості 240 кадрів в секунду, що цілком достатньо для відео, які знімаються за допомогою смартфонів.

Фахівці NVIDIA провели серію тестів, в ході яких проаналізували понад 11 тис. різних відеокліпів. Результати зберігаються в спеціальну базу даних, яка потім використовується при конвертуванні кадрів у форматі 240fps. Для здійснення трансформації все ще необхідно використовувати потужне обладнання, але компанія впевнена, що оптимізує систему для смартфонів. Концепція NVIDIA дуже цікава і є черговим доказом корисності ІІ-програм.

Джерело: http://gyrus.org.ua/